FLINTTS MINTS

Webová stránka značky: FLINTTS MINTS

stáhnout

Tyto zázračné pastilky proti suchu v ústech považujeme za naprostou senzaci. Jsme první, kdo je do ČR dovezl, a chceme, aby se dostaly ke každému, komu mohou pomoci.

Zkoušeli jste někdy zapít balíček solených čipsů? Voda vám s tím opravdu nepomůže. To proto, že sucho v ústech není dehydratace. Je to spíš nedostatek slin. A s tím pomohou Flintts Mints.

Strach, úzkost, tréma či jiné formy emočního stresu mohou člověka zaskočit a pěkně mu svázat jazyk. Když máte Flintts Mints po ruce, jednu si dáte a za minutu je po problému.

Sucho v ústech je velice běžným nežádoucím účinkem některých léčiv. Pastilky Flintts Mints proti němu dovedou účinně bojovat, a to i v situaci, kdy opakované doušky vody úlevu nepřinášejí.

Pastilky Flintts fungují díky výtažku z rostliny zvané Spilant víceletý, která je lidstvu svými vlastnostmi dávno dobře známa. Ačkoliv tedy Flintts Mints přinášejí elektrizující pocit v ústech, nezpůsobuje jej syntetika, nýbrž příroda.

Flintts Mints se liší nejen příchutí, ale i množstvím obsažené účinné látky. Na krabičce je uvedeno jako F strength. Čím vyšší hodnota, tím víc slinění a jiskření v ústech.


Žádné produkty značky FLINTTS MINTS nebyly nalezeny...