UK Cheese X Hollywood
Kód: COOUCHXGF-6


Související produkty
Hybridní kmen s dominancí indiky. Vyniká svou vitalitou a strukturou s velkými mátově zelenými pupeny a jemnými...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické odrůdy, které začínají kvést při poměru světla a tmy 12/12h |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| ? Pohlaví (fem / reg): | Feminizované |
| ? Generace, typ křížení: | Neznámé |
| ? Typ kvetení AUTO / Norma / Fast: | Normální fotoperioda |
| ? Genotyp: | Neznámý |
| ? Doba květu: | 9 týdnů |
| ? Outdoor sklizeň: | Říjen |
| ? Výška max In: | Střední (1-1,5m) |
| ? Výška max Out: | Vysoká (1,5-2,5m) |
| ? Obsah CBD: | Neznámý |
| ? Obsah THC: | Neznámý |
| ? Aroma: | Sýrové |
| ? Zvláštní znaky: | Vysoký výnos |
Odrůda vyselektována pro vyšší obsah THCVGenetika: Dankberry x Star Pebbles
Barneys Farm | Kříženec: Critical Kush X Mintz | Genotyp: Převážně Indica
Borůvky s ořechy, to je DankberryGenetika: Skunkberry x LIttle Devil
Vyvážený hybrid s lehce jahodovou vůníGenetika: Lost Tribe x Bombsicle
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
