Sunset Sherb X Hollywood
Kód: COOSSXHF-6


Související produkty
Závislost na puddingu z dětstvíGenetika: Anesia Scout Cookies x Banana Mac
Slavný kmen s dominancí indiky, který je známý mezi komunitou lékařské marihuany. Krásné fialové pupeny, skvělá chuť...
Co se stane, když zkřížíte nejsilnější a nejaromatičtější modely ?Genetika: Future1 x Blackberry Moonrocks
Hybridní kmen s dominancí indiky. Vyniká svou vitalitou a strukturou s velkými mátově zelenými pupeny a jemnými...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické odrůdy, které začínají kvést při poměru světla a tmy 12/12h |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| ? Pohlaví (fem / reg): | Feminizované |
| ? Generace, typ křížení: | Neznámé |
| ? Typ kvetení AUTO / Norma / Fast: | Normální fotoperioda |
| ? Genotyp: | Neznámý |
| ? Doba květu: | 9 týdnů |
| ? Outdoor sklizeň: | Říjen |
| ? Výška max In: | Střední (1-1,5m) |
| ? Výška max Out: | Vysoká (1,5-2,5m) |
| ? Obsah CBD: | Neznámý |
| ? Obsah THC: | Neznámý |
| ? Aroma: | Sladké |
| ? Zvláštní znaky: | Vysoký výnos |
feminizovaná semena⏱ 10-12 týdnů✂ 550 g/m² – 1000 g/rostlina👅 pepř, kadidlo🧠 energická, kreativní☄ 21% THC🧬 čistá Sativa
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
