RS11 X Hollywood
Kód: COORSXHF-6


Související produkty
Lemon Cherry Gelato x Frozen Black Cherry® x Strawberry Pop Rocks
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické odrůdy, které začínají kvést při poměru světla a tmy 12/12h |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| ? Pohlaví (fem / reg): | Feminizované |
| ? Generace, typ křížení: | Neznámé |
| ? Typ kvetení AUTO / Norma / Fast: | Normální fotoperioda |
| ? Genotyp: | Neznámý |
| ? Doba květu: | 9 týdnů |
| ? Outdoor sklizeň: | Říjen |
| ? Výška max In: | Střední (1-1,5m) |
| ? Výška max Out: | Vysoká (1,5-2,5m) |
| ? Obsah CBD: | Neznámý |
| ? Obsah THC: | Neznámý |
| ? Aroma: | Neuvedeno |
| ? Zvláštní znaky: | Vysoký výnos |
Slavný kmen s dominancí indiky, který je známý mezi komunitou lékařské marihuany. Krásné fialové pupeny, skvělá chuť...
THC: 28% INTERIÉR:- Výnos: 550 - 600 gr/m2- Kvetení: 56 -63 dní.- Výška: 85 - 95 cm. VENKU:- Sklizeň: 1. - 10....
Lemon Skunk X Bubble Gum Lobster od The Loco Farmer Line: LS Limitovaná edice: ~1200 ks
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
