Grape Z X Hollywood
Kód: COOGZXHF-6


Související produkty
Vyvážený hybrid s lehce jahodovou vůníGenetika: Lost Tribe x Bombsicle
Hybrid Clementine x Purple Punch. Rostlina velké vitality a kompaktních rozměrů s hustými pupeny v odstínech od...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické odrůdy, které začínají kvést při poměru světla a tmy 12/12h |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| ? Pohlaví (fem / reg): | Feminizované |
| ? Generace, typ křížení: | Neznámé |
| ? Typ kvetení AUTO / Norma / Fast: | Normální fotoperioda |
| ? Genotyp: | Neznámý |
| ? Doba květu: | 9 týdnů |
| ? Outdoor sklizeň: | Říjen |
| ? Výška max In: | Střední (1-1,5m) |
| ? Výška max Out: | Vysoká (1,5-2,5m) |
| ? Obsah CBD: | Neznámý |
| ? Obsah THC: | Neznámý |
| ? Aroma: | Hrozny |
| ? Zvláštní znaky: | Vysoký výnos |
Borůvky s ořechy, to je DankberryGenetika: Skunkberry x LIttle Devil
Biscotti x Zkittlez THC: 25% INTERIÉR:- Výnos: 600 g / m2- Kvetení: 55-60 dní.- Výška: 75 - 95 cm. VENKU:- Sklizeň:...
Odrůda vyselektována pro vyšší obsah THCVGenetika: Dankberry x Star Pebbles
Závislost na puddingu z dětstvíGenetika: Anesia Scout Cookies x Banana Mac
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
