Značky
Velkoobchod

V Eshopu můžete nakupovat také za VO ceny. Po registraci na našem E-shopu nás kontaktujte pro zařazení do VO kategorie. Nezapomeňte uvést Vaše IČ, případně Vaše DIČ, zpětný emailový kontakt, sídlo firmy a kontaktní telefon. 
Těšíme se na spolupráci

 

ANT Piranha 50 g

Cena: 750,00 Kč Dostupnost: 1 ks
poslední kusy!
Model: Ochrana, Stimulátor Značka: Advanced Nutrients Kód: XH00111 Průměrné hodnocení:
ANT Piranha 50 g
Piranha je p řírodní zahrádkářská metoda, která odrazuje choroby a patogeny, takže máte plodiny v bezpečí a dá vám hodnotnou a čistou úrodu. Ve zdravé kořenové zóně jsou prospěšné mikorhizní houby, které obalí kořeny, prováží se s nimi a tím zvyšují schopnost absorbovat živiny a odolat nemoci. Pokud mikorhizní houby nejsou přítomny ve vaší kořenové zóně, škodlivé plísně, bakterie, hlístice, kořenová hniloba a fusarium mohou získat nadvládu.
Advance Nutrients Piranha - kořenový posilovač vám dá obrovské dávky prospěšných hub do vaší kořenové zóny. Široká a silná škála trichodermy a dalších prospěšných hub v Piranhe může být také použita k ošetření listů, působí preventivně proti šedé plísni a dalším útočníkům, které jdou po vaší rostlině nad zeminou. Když ošetříte vaše rostliny Piranhouod Advanced Nutrients, předejdete problémům bez použití toxinů, vysiřování a jiných krutých způsobů, jak se vypořádat s plísní. Ostatní spreje, které se používají na listy, zanechávají toxické rezidva na plodinách a tím jsou nebezpečné. Prospěšné houby v Piranhe tráví zbylé živiny v kořenové zóně a mění je opět na prospěšné, aby je mohly vaše rostliny přijmout. Piranha je unikátní v tom, že její prospěšné houby vytvářejí přírodní látky, které zvyšují nárust květů a rázný růst rostliny během fáze květu. Kořeny díky Piranhe vylučují růstové hormony včetně auxinů, citokininů, giberellinů a růstových regulátorů. A to jsou nejsilnější květy posilující látky, které můžete dát vašim rostlinám.
Piranha je p řírodní zahrádkářská metoda, která odrazuje choroby a patogeny, takže máte plodiny v bezpečí a dá vám hodnotnou a čistou úrodu.
Model: Ochrana, Stimulátor
Váha 0.01 kg
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Saddhuman napsal(a): Čas: 18:21 Datum: 23.02.2011 Hodnocení: 5
2011-02-23 18:21:18 ANT Piranha 50 g 750,00 Kč
Používám již dlouho ve spojení s tarrantula a kytkám to evidetně svědčí do startu a při přesazení, měním polyversum za tuhle dobrotu, jelikož prej to má ještě 6 druhů trychodermy


Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka